خدمات حمل اثاثیه منزل

تماس با ما: 09113159377

 

 

خدمات حمل اثاثیه منزل شامل ارائه خدماتی میباشد که کلیه مقدمات و نیازهای اولیه و اساسی انقال وسایل از یک محل به محل دیگر را فراهم نماید .

 مواردی که در خدمات حمل اثاثیه منزل باید مورد توجه قرار گیرد شامل :

۱) آماده سازی و ایمن سازی اثاثیه ، قبل از شروع بارگیری
۲) انتقال صحیح و اصولی وسایل به ماشین حمل کننده
۳) چیدن صحیح و ایمن وسایل ، داخل ماشین حمل کننده
۴) پیاده کردن و انتقال وسایل به محل جدید با حفظ نکات ایمنی

شاید در ظاهر این مراحل ، ساده به نظر بیاید اما جالب است بدانید که ۸۰٪ از خساراتی که در انتقال و حمل وسایل در یک اسباب کشی رخ میدهد ، به دلیل بی توجهی و یا عدم تجربه و تخصص افراد در انجام درست این ۴ مرحله میباشد.

اشتباهی که خیلی از افراد در حمل اثاثیه منزل مرتکب آن میشوند ، اعتماد و محول کردن انجام این امور به افراد غیر متخصص میباشد . در ظاهر خیلی از شرکت های باربری کار حمل اثاثیه منزل را انجام میدهند ، ولی اینکه آیا خدمات حمل اثاثیه منزل نیز توسط این باربری ها به درستی ارائه میشود یا نه ؟ سوال مهمی میباشد.

ما در شرکت خدماتی بسته بندی و حمل  همواره با به روز کردن اطلاعات و امکانات حرفه ای خود ، در راستای ارایه خدمات جامع و کامل، این امکان را برای شما فراهم آورده ایم تا با رعایت کامل نکات ایمنی و منطبق با شرایط موجود (شرایط بارگیری، شرایط حمل و شرایط تخلیه) ، کلیه وسایل مورد جابه جایی شما را ایمن سازی کنیم تا اثاثیه شما به بهترین شکل ممکن از مبدا تا مقصد با هر بعد مسافتی به سلامت جابه جا شود.

ارائه خدمات منحصر به فرد متناسب با شرایط حمل ، رفع دغدغه های موجود در انجام جابه جایی ، مدیریت مشکلات فنی احتمالی در حین انجام کار ، همان چیزی است که باعث میشود تجربه شما از همکاری با یک تجربه لذت بخش از خدمات جابه جایی باشد.

همکاران ما در بخش خدمات حمل اثاثیه منزل تمام تلاش خود را به کار خواهند گرفت تا استرس و فشارهای عصبی شما در هین انجام یک جابه جایی را به حداقل رسانده و آرامش شما را فراهم آورند.

باربری در مازندران -اتوباربری در مازندران -باربری و اثاث کشی در مازندران -باربری و اثاث کشی در بابل -باربری در ساری -باربری در نوشهر--باربری در بابلسر -باربری در محمود آباد -باربری در فریدونکنار -اسباب کشی در مازندران -اسباب کشی-حمل اثاث -اثاث کشی-جابجایی لوازم منزل -حمل بار در مازندران -اثاث کشی منزل -اسباب کشی منزل

Template Design:Dima Group