باربری و اثاث کشی در بابل

بار خود را به ما بسپارید

اتوبار ایران زمین  یکی از باربری های بزرگ مازندران دارای مجوز رسمی از اتحادیه است که با سابقه درخشان می تواند بهترین انتخاب برای انجام خدمات حمل و نقل و جابجایی بار در سرتاسر مازندران است. در هر گوشه مازندران که باشید می توانید با تماس با شماره تلفن های باربری ایران زمین از خدمات حمل و نقل و جابجایی بار باربری ایران زمین استفاده کنید.

پرسنل باربری ایران زمین با دقت تمام و به‌ صورت اصولی کلیه مراحل حمل‌ونقل اثاثیه را بر اساس پروتکل‌های از پیش تعیین شده انجام می‌دهند. آنچه باربری ایران زمین را از دیگر باربری‌های شهر متمایز ساخته، ناوگان بزرگ و پرسنل حرفه‌ای ماست که در نهایت دقت و مهارت و بر اساس تجربه سال‌ها کار در زمینه حمل‌ونقل و جابه‌جایی بار، خیال شما را از بابت اثاث‌کشی و جابه‌جایی وسایل راحت کرده و این اطمینان را به شما خواهند داد که هیچ‌گونه صدمه‌ای به وسایل وارد نخواهد شد.

به شما قول می‌دهیم با کمک باربری ایران زمین حمل‌ونقل وسایل و اسباب‌کشی برای شما یک تجربه کاملاً لذت‌بخش و بی استرس خواهد بود.

 

 

 

یک باربری مطمئن و حرفه‌ای در مازندران می‌بایست انواع مختلف ناوگان جهت حمل‌ونقل وسایل را در اختیار داشته باشد. گاهی حجم اثاثیه جهت جابه‌جایی زیاد نیست و صرفاً به کمک یک وانت می‌توان بارها را جابه‌جا نمود.

داشتن ماشین‌های سنگین و نیمه‌سنگین می‌تواند هزینه‌های جابه‌جایی بار را تا حد زیادی کاهش دهد؛ بنابراین شما مجبور نیستید حتماً از کامیون یا کامیونت برای جابه‌جایی بار استفاده نمایید. اگر بار شما کوچک است یا حجم کمی دارد می‌توانیم آن را با وانت جابه‌جا نماییم تا هزینه‌های شما را به مقدار زیادی کاهش دهیم.

» انواع خاور و کامیون

» انواع کامیونت ها ISUZO

» انواع نیسان و وانت بار

کلیه ناوگان حمل بار باربری ایران زمین کاملاً بروز بوده و کف آنها جهت جلوگیری از آسیب وسایل با موکت پوشانده شده است. همچنین کلیه پرسنل باربری ایران زمین با تجربه و حرفه ای بوده و با حمل‌و‌نقل انواع وسایل و اثاثیه منزل آشنایی دارند.

 

بسته‌بندی وسایل

ابتدا کلیه وسایل و تجهیزات می‌بایست بسته‌بندی شوند. این کار می‌تواند توسط مشتری انجام شود اما جهت اطمینان از کیفیت بسته‌بندی و جلوگیری از بروز صدمات بهتر است این کار را به باربری ایران زمین بسپارید.

پرسنل باربری ایران زمین آگاهی کاملی نسبت به نحوه بسته‌بندی انواع کالاها دارند و برای هر وسیله از بسته‌بندی مخصوص خود استفاده می‌کنند تا آسیبی در حین حمل‌ونقل به آنها وارد نشود.

بارگیری در کامیون

پس از بسته‌بندی نوبت به بارگیری اثاثیه در کامیون می‌رسد. در این مرحله پرسنل باربری ایران زمین وسایل را بااحتیاط کامل و با رعایت نکات ایمنی به داخل کامیون حمل نموده و آنها را به ترتیب اولویت داخل محفظه بار قرار می‌دهند.

عدم دقت کافی و رعایت‌نکردن نکات ایمنی علاوه بر اینکه باعث بروز صدمه به وسایل و تجهیزات می‌شود ممکن است برای پرسنل نیز مخاطرات جانی داشته باشد. ازاین‌ رو کلیه پرسنل باربری ایران زمین از قبل آموزش‌های لازم را دراین‌خصوص دیده‌اند و تجربه کافی در حمل‌ونقل وسایل دارند.

نحوه چیدمان اثاثیه در کامیون هم از نکات مهم باربری و جابه‌جایی بار در مازندران است. چرا که علاوه بر ترتیب اولویت قرارگیری وسایل، مهار آنها توسط طناب و کش‌های مقاوم و همچنین استفاده از ضربه‌گیرهای باکیفیت جهت عدم برخورد وسایل با یکدیگر نیز از اهمیت بالایی برخوردار است و رعایت همین نکات باعث جلوگیری از بروز صدمات و خسارت‌های جبران‌ناپذیر به وسایل می‌گردد.

حمل‌ونقل وسایل به مقصد

رانندگان ناوگان حمل‌ونقل باربری ایران زمین اعم از کامیون، کامیونت، وانت، نیسان و… نیز آموزش‌دیده و باتجربه هستند. رانندگی عادی در سطح شهر مازندران با وجود کنده‌کاری‌ها، سرعت‌گیرها و… به‌خودی‌خود تلاطم‌های بسیار زیادی به همراه دارد. در چنین شرایطی انتقال یک کامیون پر از وسایل و اثاثیه منزل می‌تواند اوضاع را وخیم‌تر نماید.

کلیه رانندگان وسایل نقلیه باربری ایران زمین سال‌هاست مشغول به این کار هستند و می‌توانند با رعایت نکات اصولی و ایمنی و رانندگی با سرعت مطمئنه و همچنین آگاهی کافی از مسیرهای تردد بهتر و کم‌خطرتر بار خود را با امنیت کامل و بدون تلاطم‌های زیاد به مقصد برسانند.

 

 

چیدمان وسایل در مقصد

کلیه نکاتی که در مرحله بسته‌بندی وسایل مطرح شد در این مرحله نیز می‌بایست اجرایی گردد. بسته بر اساس اولویت از کامیون تخلیه می‌شوند و به منزل حمل می‌شوند و مطابق سلیقه مشتری چیدمان می‌شوند.

ذکر این نکته ضروری است که بسته‌بندی درست و رعایت کامل اصول بسته‌بندی و مشخص نمودن محتویات هر بسته و کارتون در مرحله چیدمان خود را نمایان می‌سازد. اگر بسته‌بندی به‌درستی انجام نشود و یا محتویات هر کارتن مشخص نباشد علاوه بر اینکه امکان اولویت‌بندی حمل‌ونقل و چیدمان مقدور نیست در حمل‌ونقل هم ممکن است دچار صدمه شوند.

 

 

 

برای رزرو و اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید:

09113159377

 0113253282 

 

Template Design:Dima Group