اثاث کشی و باربری به صورت 24 ساعته در ساری

ایران زمین  با سال ها تجربه در زمینه حمل و نقل انواع اثاثیه و بارهای درون شهری و برون شهری و با استفاده از انواع ماشین الات سبک و سنگین برای هم وطنان عزیز ارائه خدمات میدهد. و با نیروی کار متعهد و توانمند در امر حمل و نقل کارهای بسته بندی و حمل ونقل را با بهترین کیفیت و ایمن ترین حالت انجام میدهد. ایران زمین حمل و نقل کلیه بارهای برون شهری و درون شهری اعم از سبک و سنگین صورت میگیرد. کلیه بارهای شما رو بیمه میکنیم از نیروی متخصص و حرفه ای استفاده میکنیم مجهز به انواع ماشین الات سبک و سنگین هستیم دارای مجوز رسمی از اتحادیه هستیم.

 

شرکت باربری ایران زمین برای آسایش مشتریان و حفظ بار از تمامی کادر مجرب خود استفاده می کند

این باربری بااستفاده از انواع ماشین های باری درحمل اثاثیه ، حمل جهیزیه ، حمل باربین شهری، بسته بندی انواع وسایل، بسته بندی وسایل شکستنی امنیت و آسایش را برای مشتریان خود فراهم کرده است و تمامی بارهای مشتریان رابیمه کرده تا اطمینان خاطر را بصورت کامل به مشتریان هدیه کند.

 

 

ایران زمین دارای مجوز رسمی از اتحادیه میباشد و با تکیه بر نیروی متعهد و کار بلد بدون هیچ گونه دغدغه ای بارهای شما رو به مقصد می رساند بسته بندی بارها و اثاثیه از اهمیت بالایی در حمل و نقل دارد و نیاز به تخصص ، ایران زمین با بهرمندی از نیروی متخصص کلیه اثاثیه و بارهای شما رو به صورت حرفه ای بسته بندی میکند ایران زمین با بهرمندی از انواع ماشین الات مثل وانت بار، نیسان بار، خاور، کامیونت، کامیون و تریلی و با استفاده از نیروی .متعهد و کار بلد کلیه بارهای برون شهری را به نحو احسن برای شما جابجا میکنند. ایران زمین با استفاده از بیمه نامه ای معتبر کلیه بارهای شما رو در مقابل انواع حوادث پیش رو بیمه نموده است.

 

به چه مواردی در مورد شرکت اسباب کشی توجه کنیم؟

اسباب کشی جز سه تجربه خاص افراد به شمار می آید. حجم کاری از بسته بندی گرفته تا بلند کردن وسائل، مرتب کردن بسته ها در فضای جدید، همگی مهم هستند، خصوصا اگر خانه ای با دو یا سه اتاق خواب داشته باشید. جابجایی کودکان و استقرار در شغل جدید (اگر دلیل اصلی اسباب کشی باشد) به خودی خود نگرانی های زیادی را در بر دارند.
یافتن یک شرکت اسباب کشی معتبر که با دقت بالا با دارایی های شما برخورد کند آنقدر که بنظر می رسد دشوار نیست. با پیروی از قاعده های زیر، براحتی می توانید شرکت اسباب کشی مناسب خود را بیابید و با خیالی آسوده، کار حمل اثاثیه را به آنها بسپارید.

 

هزینه اسباب کشی پیشنهادی شرکت های حمل بار

یک شرکت اسباب کشی معتبر می تواند با ارائه دقیق هزینه هایش جهت برنامه ریزی دقیق شما، اسباب کشی را براحتی پیش ببرد. شرکتی که نماینده خود را برای برآورد کردن هزینه بفرستد می تواند هزینه ی قطعی تری نسبت به شرکت هایی که تلفنی یا بصورت آنلاین هزینه را مشخص می کنند، ارائه دهد. به موارد زیر در برآورد و تخمین هزینه اسباب کشی دقت کافی داشته باشید.

 

  • موارد دقیقی که در هزینه اعمال می شوند را جویا شوید

بعضی از شرکت های باربری و اسباب کشی، فقط هزینه کارگر، بسته بندی، بار زدن و خالی کردن را اعلام می کنند و به هر دلیلی اشاره ای به هزینه کامیون نمی کنند. بعضی از شرکت های دیگر اسباب کشی نیز فقط به مدت زمانی که طول می کشد اسباب کشی انجام شود، اشاره می کنند و از ذکر هزینه بسته بندی و استفاده از کامیون پرهیز می کنند.

با اطلاع دقیق از هزینه هایی که قرار است پرداخت شود و جزئیات آن، برنامه ریزی دقیق تری نسبت به حالتی که قیمت کلی گفته می شود، خواهید داشت. وقتی که لیست دقیق مواردی که جزء هزینه ها هستند را متوجه شدید می توانید درخواست دهید تا لیست موارد تخمینی اضافه را نیز ارائه دهند.

 

  • عامل مهم دیگر در برآورد هزینه، زمان است

اکثر شرکت های اسباب کشی توقع دارند که در تاریخ و زمان خاصی جابجا شوید. اگر بر طبق برنامه زمانی پیش نرود، باعث افزایش هزینه باربری شما می شود. اگر در زمان مشخص شده در مقصد نباشید که وسائل را تحویل بگیرید نیز جریمه می شوید. اگر قرار است اسباب کشی با قطار یا هواپیما صورت گیرد نیز هزینه های نگهداری بصورت جداگانه در هزینه های نهایی اعمال می شود.

همه این موارد برای اسباب کشی در هر مسافتی اهمیت دارند ولی تاثیر اصلی آنها را وقتی می بینیم که قرار است جابجایی در مسافتی طولانی انجام شود. بنابراین پیشنهاد می کنیم قبل از شروع عملیات اسباب کشی تخمین خوبی نسبت به مدت زمانی که قرار است صرف آن شود داشته باشید.

 

چه شرکتی را برای این کار انتخاب کنم؟

برای پیدا کردن شرکت مناسب با شرکت های مختلفی صحبت کنید و این کار را در اولین فرصت انجام دهید. در واقع بهترین زمان برای این کار، همان هفته ای است که مطلع می شوید باید به خارج نقل مکان کنید. شرکتی که برای حمل اثاثیه خود انتخاب می کنید باید تجربه زیادی داشته، رفرنس های خوبی گرفته و در مورد قوانین و مقررات ورود به کشور جدید کاملا آگاه باشد. همینطور توجه داشته باشید که شرکت مورد نظرتان از لحاظ های فناوری و بروز بودن اطلاعات رشد مناسبی داشته باشد و در واقع براحتی بتواند مشکلات را از سر راه شما بر دارد.

 

 

بابری ایران زمین با رعایت نکات ایمنی و بهداشتی بارتان را به سلامت و بدون هیچ گونه آسیبی تخلیه ، حمل و حتی چیدمان می کند.

همین حالا با ما در تماس باشید تا شما را در این امر راهنمایی کنیم.

 

برای رزرو و اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید:

09113159377

 0113253282 

 

Template Design:Dima Group